Videosayfasi
X
Hakkımızda
 • ABOUT


  eurotec®, is a leading manufacturer of engineering plastics for various sectors, primarily automotive and transportation, electrical/electronic, home appliances, sports and leisure, safety equipment, garden and power tools, medical industry, construction & agricultural equipment, furniture industries. Presents competitive products in standard grades and also generates creative solutions for special demands.

  More

  Dünya’nın tedarikçisi olmak için serbest bölgede kurulmuş ve kısa sürede başta Avrupa olmak üzere, Ortadoğu, Afrika ve Uzak Doğulu mühendislik plastikleri kullanıcılarının vazgeçilmez tedarikçisi ve çözüm ortağı haline gelmiştir.

  Tamamen bilgisayar kontrollü üretim tesisi, en son teknoloji ile donatılmış yüksek torklu çift vidalı ektruderlerden oluşmakta, reçeteler gravimetrik beslemeler vasıtası ile makinalara ulaştırılmakta ve sürekli aynı renk, kalite ve devamlılıkta ürünler elde edilmektedir.

  Güncel teknolojiye sahip Ar-Ge ve Kalite Laboratuarı'nda, her aşamada ISO ve diğer kabul görmüş standartlara uygun yapılan testler, otomatik veya yarı otomatik ekipmanlar sayesinde güvenilir ve tekrarlanabilir sonuçlar vermektedir.

  eurotec®, temel prensip olarak sadece mühendislik plastikleri konusunda çalışır. Bununla beraber, bol ürün çeşidini üretim yelpazesinde bulundurmayı ve müşterilerine çoktan seçme şansını sunmayı, servis kalitesi ve müşteriye değer vermenin vazgeçilmezi olarak görür. Standart ürünlerde rekabetçi, özel ürünlerde yaratıcı çözümler sunmak eurotec®’ in fark yarattığı bir diğer noktadır.

 • VISION-MISSION


  eurotec®, is an independent and leading company operating in the field of technical thermoplastics. eurotec® produces intelligent solutions that are based on innovative and customer-specific products and services.

  More

  Avrupa Serbest Bölgesi-Çorlu’da kurulu olan Eurotec, 2004 yılından itibaren, otomotiv, elektrik & elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, inşaat, mobilya, spor ve sağlık ekipmanları başta olmak üzere birçok sektör için mühendislik plastikleri üretmektedir.

  Dünya’nın tedarikçisi olmak için serbest bölgede kurulmuş ve kısa sürede başta Avrupa olmak üzere, Ortadoğu, Afrika ve Uzak Doğulu mühendislik plastikleri kullanıcılarının vazgeçilmez tedarikçisi ve çözüm ortağı haline gelmiştir.

  Ürünlerinin yarıdan fazlasını yurtdışı pazarlara sunarken, ürün kalitesi, kalitenin sürekliliği, ürettiği bol alternatifli çözümler ve estetik anlayışıyla öncü olan Eurotec, kendine özgü yapısı ve yaklaşımlarıyla fark yaratmaktadır.

  Eurotec, temel prensip olarak sadece mühendislik plastikleri konusunda çalışır. Bununla beraber, bol ürün çeşidini üretim yelpazesinde bulundurmayı ve müşterilerine çoktan seçme şansını sunmayı, servis kalitesi ve müşteriye değer vermenin vazgeçilmezi olarak görür. Standart ürünlerde rekabetçi, özel ürünlerde yaratıcı çözümler sunmak Eurotec’in fark yarattığı bir diğer noktadır.

 • TECHNOLOGY


  eurotec®, Aiming to manufacture the best in the most efficient way and with the most possible competitive attitude, eurotec®supports its objective by continuous development efforts that involve offering a wide range of high quality products.

  More

  Eurotec, kullanmakta olduğu modern teknolojiyi, takım çalışmasını hayat felsefesi olarak kabul eden dinamik ve tecrübeli insan kaynağı ile desteklemektedir. En iyiyi en verimli ve en uygun maliyetle üretmeyi hedefleyen ve bunu sürekli geliştirme faaliyetleriyle destekleyen Eurotec, mevcut yüksek kaliteli geniş ürün yelpazesini gerektiğinde küçük miktarlarla da müşterilerine sunmaktadır.

  Tamamen bilgisayar kontrollü üretim tesisi, en son teknoloji ile donatılmış yüksek torklu çift vidalı ektruderlerden oluşmakta, reçeteler gravimetrik beslemeler vasıtası ile makinalara ulaştırılmakta, ve sürekli aynı renk, kalite ve devamlılıkta ürün elde edilmektedir.

  Takım çalışmasını hayat felsefesi olarak benimsemiş olan Eurotec, müşterilerini de takımın bir üyesi olarak görmektedir. Karşılıklı bilgi alışverişleriyle, müşteri istek ve ihtiyaçlarının eksiksiz ve doğru biçimde Ar-Ge departmanına aktarılmasını sağladıktan sonra, kişiye özel ürün ve uygulama geliştirme faaliyetini pilot tesis imkanlarını kullanarak planlamakta ve uygulamaktadır. Bu sayede, en kısa sürede, en az deneme sayısıyla, müşteri ihtiyacına her açıdan tam cevap verecek, özel ürünlerin istenilen renklerde hassas bir şekilde tasarlanması sağlanmaktadır.

  Güncel teknolojiye sahip Ar-Ge ve Kalite Laboratuarı'nda, her aşamada ISO ve diğer kabul görmüş standartlara uygun yapılan testler, otomatik veya yarı otomatik ekipmanlar vasıtasıyla yapıldığından, güvenilir ve tekrarlanabilir sonuçlar elde edilebilmektedir. Eurotec aşağıda yer alan kapsamlı hizmetleri müşterilerine ve iş ortaklarına sunmaktadır;

  Pilot tesisinde kişiye özel ürün, uygulama ve renk geliştirme
  Malzeme tanımlama
  Alev ve yanma direnci testleri
  Çevresel ve olağanüstü şartlara karşı hızlandırılmış yaşlandırma testleri
  Renk ve parlaklık ölçümleri
  Mekanik ve fiziksel testler
  Elektriksel ve termal testler
  Enstrümental analizler
  Reoloji ve işlenebilirlilk uygulamaları
  Müşteri proses simulasyonları ve
  Müşteriye özel diğer testler

 • IMS POLICY


  Based on international “ISO 9001 Quality Management System - ISO14001 Envoirement Management System - BS OHSAS 18001 Occupational Health and Safety Management System”.

  More

 • HUMAN RESOURCES


  In accordance with basic human resources policy, eurotec®, who made a point to use all resources efficiently and effectively with continuously improved management approach, adopted principle to increase the performance of the employees by creating a dynamic, avaliable for development and innovative working environment.

  Our essential policy is updating implementations regarding the needs of our team & company and in this manner, ensuring continuous improvement with a dynamic structure.

Ürünler

Tecomid® is the registered trade mark for Polyamide (PA) compounds produced by eurotec®.

More

Tecomid® HT is the registered trade mark for Polyphthalamide (PPA) High Performance Polyamide compounds produced by eurotec®.

More

Tecodur® is the registered trade mark for Polybutylene terephthalate (PBT) compounds produced by eurotec®.

More

Tecopet® is the registered trade mark for Polyethylene terephthalate (PET) compounds produced by eurotec®.

More

Tecotek® ® is the registered trade mark for Polycarbonate (PC) compounds produced eurotec®.

More

Tecotek® PPO is the registered trade mark for PolyphenyleneOxide(PPO) compounds produced by eurotec®.

More

Tecoform® is the registered trade mark for Polyacetal (POM) compounds produced by eurotec®.

More

Tecolen® is the registered trade mark for Polypropylene (PP) compounds produced by eurotec®.

More

Tecoflex® TPU is the registered trade mark for Thermoplastic Polyurethane (TPU)compounds produced by eurotec®.

More

Green Products

More

Çevre

ENVIRONMENT


In terms of structure, plastics are environmentally friendly materials. The important thing is to maintain the efficient and friendly relationship between the environment and plastic, both in manufacturing and consumption.

More

map

iletişim formu
iletişim yazısı

Eurotec Mühendislik Plastikleri San. ve Tic. A.Ş.
Karamehmet Mah. Avrupa Serbest Bölgesi
Avrasya Bulvarı No:8, TR 59930
Ergene, Tekirdağ / Turkey

Phone: +90 (282) 265 12 00 pbx
Fax: +90 (282) 691 12 18

Click for map

soc
totop

yasal uyarılar
copy